Part No: BI15U-CP40-VP4X2
Attributes
FEATURE Factor 1
FEATURE Terminal chamber
OUTPUT TYPE PNP
SENSING DISTANCE (mm) 15
THREAD/SIZE 40 x 40 mm
TYPE OF INSTALLATION Flush
Voltage 12VDC
Voltage 24VDC
Voltage 48VDC